Logo
(Po-Pá, 8-20 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ A PENĚZ – ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

U smluv uzavřených na dálku (distančním způsobem) může kupující odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoli před dodáním zboží. Kupující není povinen uvádět žádný důvod pro odstoupení od smlouvy.

Pro zjednodušení komunikace je vhodné odstoupení zaslat ve 14 denní lhůtě na emailovou adresu: obchod@rainbowloom-gumicky.cz a zároveň uvést datum prodeje zboží a zvolený způsob vrácení zboží, odstoupení je možné avizovat i telefonicky. Ve stejné lhůtě je kupující povinen předat nebo zaslat prodávajícímu zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu kompletní, nejlépe v původním obalu bez známek opotřebení či poškození (včetně přiložení kopie daňového dokladu). Náklady na vrácení zboží nese kupující.

Prosíme, neodesílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Je-li vrácené zboží kupujícím poškozeno, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vrácenou částku. Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům za jeho dodání (ve výši nejlevnějšího ze způsobů dodání, které prodávající nabízí) do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu kupujícího přijal. Formulář pro odstoupení od smlouvy je lze stáhnout ZDE

DOPRAVA

Více než 10.000 odběrných míst pod platformou

OSOBNÍ ODBĚR
Pouze po předchozí domluvě
na adrese
Chlebovická 491
Praha 9 Letňany
 
KONTAKTY
Logo
Rainbow Loom gumičky
Kateřina Černá
(Po-Pá, 8-20 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz